Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
П`ятниця, 26.04.2024

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 101
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація для батьків

До уваги батьків майбутніх першокласників

Наказ про зарахування дітей до першого класу у 2020 році НАКАЗ № 5

До уваги батьків 4 класу

В2020-2021 н. р. учні 4 класу здають ДПА з математики, читання та української мови. Пропонуємо матеріали, які допоможуть Вам у підготовці .

Математика /metodika/matematika.docx

Українська мова /metodika/ukrajinska_mova.docx

Читання  /metodika/chitang.docx

ЯК ВИХОВАТИ В ДИТИНИ ІНТЕРЕС ДО ЧИТАННЯ?

Кожна книга пробуджує фантазію й уяву читача, вона розважає, виховує, навчає. Читання можна описати як творчий процес: воно розвиває образне мислення, концентрує увагу і, безперечно, приносить масу задоволення. Але як показати дитині, що читання — це справді захоплююче й корисне заняття, особливо сьогодні, коли батькам доводиться боротися не тільки з лінощами дитини, але також з численними  дивами техніки, які проникли в наше життя: телевізори, комп’ютерні ігри, приставки та багато-багато іншого? Ми пропонуємо кілька рекомендацій  батькам, які хочуть, щоб їх дитина виросла допитливою та всебічно розвиненою.

Як же викликати цікавість до читання в дитини і зробити так, що б воно стало захоплюючим заняттям?

    1. Починати знайомство з книгами потрібно з раннього дитинства — доки маля ще не вміє навіть розмовляти. Читайте прості книжки з великими картинками.

      2. Створіть ритуал читання, наприклад, після обіду або перед сном. Читайте вголос і за ролями, просіть малюка показувати тих героїв, про яких йде мова в книзі, а також показуйте самі. Перетворіть читання на захоплюючу гру, на  пригоду!

      3. Якщо малюк уже вміє читати сам, вдайтеся до таких хитрощів: читаючи вголос, зупиніться на найцікавішому місці та лишіть дитину наодинці з книгою. А через деякий час виявіть цікавість та запитайте, що сталося далі.

       4. Діти часто беруть приклад зі своїх батьків, тому намагайтеся частіше читати про себе на очах у дитини. Вона буде бачити, що вам подобається це заняття, і напевно рано чи пізно також захоче спробувати.

      5. Ви як ніхто інший знаєте захоплення своєї дитини — зіграйте на цьому. Передплатій їй який-небудь журнал, наприклад, про футбол, життя тварини або про щось інше, що зацікавить саме вашого малюка.

      6. Спробуйте дізнатися, які книжки читають друзі вашої дитини. Це важливо, оскільки в певному віці думка однолітків для дітей значить більше, ніж думка батьків.
       7. Дайте дитині можливість обрати жанр — подбайте про те, щоб у вас вдома була бібліотека з цікавими книжками: пригодницькі романи, детективи, фантастика, фентезі і т. ін. Нехай вона зможе познайомитися з творами різноманітної тематики.

      8. Частіше влаштовуйте походи до  книжкового магазину разом з дитиною, надайте їй свободу у виборі книги.
      9. Ще однин важливий момент — ніколи не змушуйте дитину дочитувати книжку, над якою вона нудьгує.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам захопити дитину читанням книжок, які напевно подарують їй гарний настрій, розвинуть уяву, творче мислення, а також дадуть багато корисної й важливої ​​інформації. Бажаємо успіху!

Ваша дитина отримала двійку. Що робити, як реагувати???

Прегляньте відео

Творча робота дітей третього класу

Домашні реалії очима дітей

Перегляньте відео

Творча робота учнів шостого класу

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024